| Radu_Ionut_1993 a întrebat:

vreau si eu ceva pareri despre The flash (cum e actiunea, povestea, note pareri pro si contra, ce personaje va plac care nu va plac, actori cum sunt joaca bine?) Si tin sa metionez ca am incepun sa ma uit dar nu-mi place de Iris chiar deloc.
Si poate ceva seriale sau filme faine depe Netflix si hbo go.
Multumesc

3 răspunsuri:
| Vasile2003 a răspuns:

După părerea mea e un serial foarte bun, mie unul chiar mi-a plăcut. Acțiune e destulă și uneori chiar întortocheată, dar în mare parte e bine structurată. Personajele sunt destul de interesante si chiar se potrivesc rolurilor. Cât despre Iris, pe parcurs îți va plăcea cu siguranță...In mare parte mi-a plăcut și aștept să apară sezonul 7... Dacă iti place, te poți uita ulterior și la Arrow, Supergirl și Legends of Tomorrow, acestea au și episoade comune și mai fac legătura unul cu altul.

Alte seriale pe care eu le-am văzut și chiar mi-au plăcut sunt urmatoarele :
1. Teen wolf (6 sezoane)
2. Riverdale (4 sezoane)
3. The New Pope
4. The Young Pope
5. Lara (2 sezoane)
6. Shadowhunters ( 4 sezoane)
7. Legacies (2 sezoane)
8. The 100( 7 sezoane)
9. Sex education(2 sezoane)
10. The Witcher (sezonul 1)
11. Terra Nova (1 sezon)
12. 13 reasons why (4 sezoane )
13. Chiling Adventure of Sabrina ( 3 sezoane )
14. A Discovery of Witches ( 1 sezon)
15. Sense 8 (2 sezoane)
16. Lost in space ( 2 sezoane)
17. Travelers (3 sezoane)
18. Another life ( 1sezon)
19. Messiah (1sezon)
20. Merlin ( 5 sezoane)
21. Ultimul protector al orasului (4 sezoane)
22. Luna nere ( 1 sezon)
23. Expresul zăpezii ( 1 sezon)
24. Ordinul secret ( 2 sezoane)
25. Salvation (2 sezoane)
26. Vesnic vrăjitoare (2 sezoane)
27. Nowhere boys (3 sezoane )
28. The Oa (2 sezoane )
29. The Flash (7 sezoane)
30. Blestemata (1 sezon)
31. Raised by wolfes (1 sezon)
32. The secret circle (1 sezon)
33. Charmed (2 sezoane)
34. Lost (6 sezoane)

Ti le recomand cu drag! Vizionare plăcută!

| Radu_Ionut_1993 explică (pentru Vasile2003):

Arrow l-am vazut si imi place nota 10, The witcher l-am vazut si pe el, The 100 am vazut 2 sezoane.
Multumesc pentru raspuns si recomandari.

| geoor a răspuns:

The Flash e prostesc rău. Primul e sezon e mai bun, restul sunt de tot rahatul. Îți recomand serialul meu preferat, The Sopranos. Eu unul am învățat multe de la el