| DreamyLand a întrebat:

Buna TPU:*!
Vreau si eu filme de groaza dar NU cu (varcolaci, monstri, animale din asta idioate). Cu fantome, etc! Sa aiba cat mai mult suspans in film, daca sepoate.Tnk big grin, si dau fundita celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| hardy1 a răspuns:

Pai:
Mirrors (1 NU2)
the gravedaners
the grudge(sunt 4filme)
astea sunt exact ce vrei

5 răspunsuri:
| SarahParker a răspuns:

Nu stiu cum se cheama dar am vazut un film despre niste oameni care au descoperit ca era o chestiune legata de moarte si pana cand nu se va naste un anumit copil vor murii toti, si e un film numit primul nascut e de groaza dar si permis sub 15 ani

| liliti a răspuns (pentru SarahParker):

Am vazut primul nascut, si am 10 ani! hihi

| Kijk a răspuns:

Incearca Final Destination.Sunt 5 filme.

| DreamyLand explică (pentru Kijk):

Kijk am vazut destinatia finala pe toate, il astept pe 6:X

| nony86 a răspuns:

The Innkeepers