| VreauSaFiuMilitar a întrebat:

Buna TPU... vreau si eu niste seriale, de orice gen

4 răspunsuri:
| Alxblx a răspuns:

1. Game of Thrones
2. Vikings
3. Stranger Things
4. Lost
5. True detective
6.Prison Break
7.Lucifer
8. Orange is the new black
9. West World
10. Ray Donovan

| CaliforniaLA a răspuns:

Iti sugerez sa intri pe veziseriale. online, acolo sunt niste seriale super interesante, eu ma uit momentan la Riverdale

| Doloresidk a răspuns:

Sex education
You
Big mouth
Supernatural
Stranger Things
Peaky blinders
Blindspot

| Ionel_Ciprian_1987 a răspuns:

Cateva seriale sper sa iti placa: 1. Legenda Mării Albastre, 2. Vele Negre, 3.Aripi de mătase - Kânêshon (2011), 4. Jurnalele vampirilor - The Vampire Diaries (2009), 5.THE LEGEND OF THE BLUE SEA (2016), 6. Fetele Gilmore - Gilmore Girls (2000), 7.Sherlock - Sherlock (2010), 8. Un vârcolac adolescent - Teen Wolf (2011), 9. Iubire sub vraja lunii - Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo (2016), 10. Pompierii din Chicago - Chicago Fire (2012), 11.Friday Night Lights - Friday Night Lights (2006), 12. Vânătoarea de comori - Relic Hunter (1999), 13. Iubirile croitoresei - El Tiempo Entre Costuras (2013), 14.Moșteniri - Legacies (2018), 15.Chemarea lui Tru - Tru Calling (2003), 16. Îngerul întunecat - Dark Angel (2000), 17.Cronicile Shannara - Cronicile The Shannara Chronicles (2016),18.In slujba diavolului - Reaper (2007).