| Pufy12 a întrebat:

Vreau un film despre infidelitati. Gen un barbat insurat se indragosteste de angajata lui. Adica sa fie despre o dragoste intre un barbat insurat si o fata disponibila.

7 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

The Affair (2014), Unfaithful (2002), O lyubvi (2017), Breathe In (2013),Elegy(2009), Derailed (2005)
Ar putea să îti placă si Discreet (2008).

| Sn4k3 a răspuns:

The Aftermath

| Bizon95 a răspuns:

Stirile ProTV... Dragnea si Dancila? big grin

| Pufy12 explică (pentru Bizon95):

Bizonule, cred ca nu ai inteles intrebarea. Eu nu caut filme de comedie cu idioti?

| Pufy12 explică (pentru Bizon95):

B

| Bizon95 a răspuns (pentru Pufy12):

Am inteles perfect, iar raspunsul meu a fost PERFECT LA OBIECT
da, stiu ca a fost de asemenea FOARTE IRONIC, daaaaaaaaaaar, TOT PERFECT LA OBIECT A FOST tongue

totusi, totusi, TOTUSI, ca, raspuns generalizat, incearca serialele ShameLess (plural, pentru ca sunt versiuni UK si US), o sa ai parte numai de cioace d'astea (de RAHAT... NEASTEPTAT)

| Lule a răspuns:

The Loft (2014)