| ryuk666666 a întrebat:

vteau sa ma uit la naruto dar am aflat ca e Naruto si Naruto shippuden, la care trebuie sa incep, se leaga intre ele sau sunt diferite. Va rog, ajutati-ma!?!

2 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Incepi cu Naruto.
Naruto Shippuden e continuarea, sunt toti mari, nu mai intelegi nimic.

| Cristian_Robert_1993_1xgj a răspuns:

Naruto e prima seria nu prea ai cum sa vezi Naruto Shippudent fara Naruto deoarece in Naruto se explica actiunea, povestea personajelor si o sa fi destul de in ceata daca vezi nu te uiti la Naruto.