| Mariamaria0505 a întrebat:

Buna tuturor.Am si eu o intrebare.Mai stie cineva cum se numea desenul ala animat de pe cartoon network in care era o fata cu aripi de vultur si avea si o masca, iar in ultimul episod si a dat masca jos ca sa o vada iubitul ei care era si ala super erou. Daca nu ma insel si Wonder Woman era in desenul asta.

1 răspuns:
| Artemis94 a răspuns:

Justice league? :/ Cred ca vorbesti de shayera doar ca nu era in ultimul episod, poate ultimul din sezonul respectiv :)
Shayera si johnn/ green lantern:
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:16, s:118, i:105