| zmilee4you a întrebat:

Buna tuturor.Am vazut acum vreo 2 ani un film pe acasa. cu o familie alcatuita din sot, sotie si 2 fiice. Dar mama lor se imbolnaveste de cancer la san si moare la sfarsitul filmului...nu mi-l mai amintesc foarte bine dar stiu ca numele filmului era ceva cu rose 'thinking Stie cineva cum se numestebatting eyelashes?

1 răspuns:
| dandelion a răspuns:

Intră pe site-ul acasatv.ro si intră în arhivă, acolo sînt toate filmele care se difuzează pe Acasă. Succese!