| Xterror a întrebat:

Buna tuturor happy as dori si eu un film horror. ceva de gen drag me to hell, An.American.Haunting. vreau un film cu fantome, spirite ceva sa-ma tina in suspans ^ _^

Răspuns Câştigător
| Irena_9179 a răspuns:

Unborn
exorcisarea lui emili rose
the ring
parnormal activity
the grudge 1 2 si 3
scara lui iacob

8 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

Dacă vrei ceva care să te sperie cu adevărat, încearcă The Others cu Nicole Kidman. E un film excepţional,cu sperieturi straşnice. Uită-te doar la trailer şi o să îţi dai seama.
http://www.cinemagia.ro/filme/the-others-ceilalti-2517/
Baftă!

| KaterinaPetrova a răspuns:

Hai sa-ti spun eu care m-au speriat cel mai mult. dragg me to hell, insidious, haunting in connecticut, the others, unborn, si cu zombie mi-a placut dawn of the dead, intoarcerea mortilor vii 3, dance of prom (sau asa ceva) nu mai stiu sigur cumse numea., the hauting in winchesterhouse, insa insidious e misto rau de tothappy aa si mai este si the hole, te poti uita si la an american wewrwwolf at parislaughing este cu varcolacibig grin probabil il stii.cu toate ca e cam vechi mie chiar mi-a placut. the shining, the rite, the grudge, the ring, the exorciser.

| MadRaven a răspuns:

Mie mi-a placut : voi sti mereu ce ati facut asta vara

| GirlOfDeath a răspuns:

Uita-te la toata seria The Grudge, Rezident Evil si Jurnalul Diavolului. (The Grudge e preferatul meu:X)

| Akephalos a răspuns:

Nu stiu lasa-ma nu stiu daca exista fantome

| CeraM a răspuns:

Cauta Rose red.e bestial filmul.

| simona20 a răspuns:

Intra pe cinemaxx si scrie night of the demons ii calumea filmul