| Ella_9296 a întrebat:

As vrea sa vad un film, cu adolescenti, actiunea sa se desfasoare undeva la liceu...stiti voi, un baiat se indragosteste de fata ratatalaughing Ceva pentru fete as vrea.Am vazut toate filmele cu Hilarry Duff, Lindsay Lohan, si nu vreau seria American Pie.Prefer o comedie de dragoste.Astept raspunsuri! Multumesc >mult!big grin

3 răspunsuri:
| dedede003 a răspuns:

It's a Boy Girl Thing.e o comedie romantica in care o fata si un baiat care se urasc ajung unul in corpul celuilalt. sau Not Another Teen Movie in care cel mai popular tip din scoala pune pariu c-o poate transforma pe cea mai urata tocilara din scoala in regina balului

| Nikol99 a răspuns:

A walk for remember [e drama, se termina prost, dar o sa-ti placa :X]

| Nikol99 a răspuns:

Pardon "A walk to remember"winking