| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor, dati-mi si mie va rog, niste filme de groaza, asa ca sa ma sperii ca lumea laughing. va rog. mersi mult

10 răspunsuri:
| TheBloodyRoses a răspuns:

Du-te pe vplay[.]ro si fa-ti cont si du-te la categorie si da la filme de groaza si selecteaza de acolo ce iti place.

| MyFavoriteAvatar a răspuns:

Don't be afraid of the dark si London boulevard, funda?

| BulSxD a răspuns:

Orphan,room 205, pulse, dark floor, vizionare placutawinking

| yekto a răspuns:

Daca vrei sa te sperii cu adevarat nu te mai uita la filme. fa altceva. mergi noaptea pana la groapa de gunoi a orasului (eventual cu fusta scurta si tocuri daca esti fata), mergi intr-un cartier de tigani si du-te la cel mai facut dintre ei da-i un poumn sau scuipa-l in fata si fugi. sa vezi atunci frica big grin
sau e mai comod sa zici ca nu tie frica in fata monitoruluiwinking

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns (pentru yekto):

Hey,eu vreau filme de groaza nu ce imi spui tu aici! Ce idei mai ai! pai nu te duci tu in locul meu? eu vreau sa ma sperii privind la tv, nu la groapa de gunoi sau la nu mai stiu eu ce tigan! laughing lol ce idei traznite ai!

| yekto a răspuns (pentru ImiPlaceSaEnervezLumea):

Ideea e ca nu vad sensul filmelor de groaza. sa ma sperii? eu vreau sa vad un film sa ma simt bine, sa ma amuz, (eventual) sa petrec timpul intr-un mod placut sau sa invat ceva. dar sa ma sperii? sa visez noaptea chestiile alea, tampenii ce vin in mintea unor bolnavi? nici gand. daca vrei adrenalina de genul urmeaza sfaturile de mai sus, daca vrei pur si simplu adrenalina incearca sa faci un sport extrem (dar ia-o usurel caci te poti rani destul de grav)

inspiratie

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns (pentru yekto):

Si cam ce treaba ai tu cu gusturile mele? nu inteleg,e treaba mea cum si in ce mod ma relaxez! poate ma relaxez privind un film de groaza ce ma sperie si deci,nu vad care e treaba? Daca nu stii nici un film de groaza,stai linistit in bancuta ta si vezi-ti de treaba! In nici un caz nu am pus aceasta intrebare pentru a primi un raspuns ca al tau, iar daca doresc sporturi extreme, stai linistit ca stiu ce sa aleg. mersi oricum pentru sfaturi.

| yekto a răspuns (pentru ImiPlaceSaEnervezLumea):

Scuze aca te-am suparat asa tare,
doar ImiPlaceSaEnervezLumea tongue (glumesc)

| 00raluka00 a răspuns:

Fenomene strani discovery in fiecare vinere la ora 22.00

| pikapii a răspuns:

The Ring, 2002.
Saw, 2004.
Saw ||, 2005.
Saw |||, 2006
Saw |V, 2007.
Saw V, 2008.
Saw V|, 2009
Saw V||, 2010