| Puffy729 a întrebat:

Stiti ca sunt foarte multe episoade din Sonny si Steluta ei norocoasa care inca n-au aparut si in romana, si am auzit o melodie si am vazut multe comentari, si sunt foarte curioasa, si daca stiti sa-mi dati niste link-uri pe care sa pot vedea epidoade noi (adica care n-au aparut inca la noi), cu subtitrare in romana, din Sonny si Steluta ei Norocoasa, Va rog. Multumesc! Pupici! :*

1 răspuns:
| anianastasia a răspuns:

Nu stiu cu subtitrare in romana dar daca intelegi engleza atunci poti sa cauti http://www.desene-animate-online.net