| noname2021 a întrebat:

Buna tututor,as vrea sa revad un film dar nu imi mai amintesc cum se cheama,era un oras plin de oameni infectati cu un virus si era un negru care nu, si se lupta cu aia infectati si dupa a gasit si o tipa normala si a ajutat si ea...parca asa era, stiti ceva din ce v-am zis? thinking

Răspuns Câştigător
| Felix_Remus_1990 a răspuns:

Filmul se cheama I am a legend.Foarte fain filmul, dar finalul cam dramatic, ca moare.

2 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

He, he, cu Will Smith. Mi-a placut si mie.

http://www.imdb.com/title/tt0480249/

| sskrillex96 a răspuns:

New york preistoric sau ceva de genu... stiu despre ce film zici da nu stiu exact... oricum imi place si mie filmul