| Rebecaa14 a întrebat:

Bună, un film drăguţ cu adolescenţi?
Dau funda, mulţumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| GaBBiii a răspuns:

Pfoaa, şi eu caut filme cu adoleşcenţi. Cele pe care le-am vazut cu adoleşcenţi şi mi-au placut sunt : LOL, Triple Dog, The last song, Thirteen, Wild Child, 10 thing I hate about you, Mean Girls 1, 2.

| Seby90 a răspuns:

Boys and girls.

Si recomandarea mea speciala: The incredible burt wonderstone. Unii din actori mei preferati printre care si jim carey. Vizionare placuta.

| NeymarJr11 a răspuns:

American Pie, Project X, si Marea mahmureala 3.

| schmoll a răspuns:

Ceau iti recomand daca vrei sa simti iubirea adevarata si magia dragostei A walk to remember, 'Waiting For Forever sunt geniale, despre iubirea adevarata si lupta pentru iubire

| esrarkeş a răspuns:

1.The girl next door
2.Eu cand vreau sa fluier, fluier
3.Chronicle
4.Slumdog Millionaire
5. Gossip Girl
6.The Runaways
7.C.S.I :Miami
8.Red dawn
si multe altele.....http://www.cinemagia.ro/filme/tags/filme-cu-adolescenti/