| Neverosimil a întrebat:

Va aparea Attack on titan sezonul 3 si am vazut imaginea de la sezonul 3 pe myanimelist iar cel din poza este Levi? Stiti spoilare din anime

Răspuns Câştigător
| DaCumSaNu a răspuns:

Stii maimuta aia titan imensa? E fratele vitreg (doar de tata) al lui Eren, iar titanul femela care a mancat-o pe mama lui Eren e mama titanului maimuta (fosta sotie a tatalui lui Eren) :*
In urma unei batalii, Eren il transforma pe Armin in titan cu ajutorul serului. :*
Love u

| Neverosimil explică (pentru DaCumSaNu):

Dar, stii daca in acea poza este Levi?

| DaCumSaNu a răspuns (pentru Neverosimil):

Da, e Levi, iar cel de langa el e maimuta titan imensa cand in forma lui umana (adica fratele vitreg al lui Eren)

| DaCumSaNu a răspuns (pentru DaCumSaNu):

***Fara "cand". Sorry ^-^