| Biby a întrebat:

Buna!
Va place The Vampire Diaries?love strucklove strucklove struck
Care este personajul vostru preferat?

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Normal ca imi place love struck love struck love struck
e serialul meu favorit!
il iubesc pe Damon, si Elena e o scumpa

personajele tale favorite care sunt?>

9 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Sunt innebunita dupa seriallove struck of course DAMONlove struck

| pwp a răspuns:

Mersi pentru funda happy

| LolaKissTheGirl a răspuns:

1.daaa, ma innebunesc dupa serial si dupa carti love struck
2. Elena si Stefan love struck

| veronica a răspuns:

Da,damon

| Biby explică:

Damon si Elena.love strucklove strucklove struck
Imi mult de Ia Somerhalder.love struck

| obsesion15 a răspuns:

Da,imi place ff mult.Actorul preferat e Paul Wesley(Stefan).

| Αγάπη a răspuns:

Da :X:X:X
elena si damon :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ADOR the vampire diaries love struck este serialul meu preferat! Il astept cu drag in fiecare vineri, cand apare la noi. Nu pot spune ca am un personaj preferat, deoarece toate imi sunt dragi. Dupa parerea mea, Damon ar trebui sa se intalneasca cu Elena, deoarece "Stefan+Elena", ca sa zic asa, incepe sa fie putin plictisitor.Desigur, imi place de ei, ca si cuplu, dar Damon si Elena au."scanteie".

Sa ai o zi placuta in continuare big grin

| Taniusha_6138 a răspuns:

Like very much elena and daimon.