| JustShadows a întrebat:

Buna!happyVa rog imi recomandati si mie cele mai super filme horror? Nu vreau sa fie ceva"usor", vreau sa fie de groaza in adevaratul sens al cuvantului, ca ceea ce am gasit eu pana acum e cam usor.Multumeschappy

Răspuns Câştigător
| deia a răspuns:

Daca vrei sa te uiti la Saw uita-te la toate partile, pentru ca altfel nu vei intelege nimic din el.
Oricum sunt super toate partile.
Iti mai recomand si : Shutter 2004, Drag me to hell (sunt faze care te sperie rau, cel putin pe mine m-a speriat)
House of Wax
13 Ghosts
The descent
The messengers
The Ring
One Missed Call
The Exorcist
Scream
The Mist
Final Destination
Hostel :-ss
Mirrors
Psycho

happy

1 răspuns:
| bogdan1245 a răspuns:

Stiu eu un film super pe care tzil recomand,, Saw VI'' adica Saw 6