| Wss7 a întrebat:

Vazusem cand eram mai mica un film in care se descoperise un templu. Nu pot sa-mi aduc aminte mai mult.Si mai era un film (sau probabil acelasi ) in care era un baietel care isi descopera parintii si cred ca el avea ceva la mana de la ei. Nu stiu sigur. Stiu ca erau si niste sarabei. Stie cineva cum se numeste filmul?

2 răspunsuri:
| DrunkenRat a răspuns:

S-ar putea sa fie The seventh scroll, se potriveste cu descrierea oarecum, si e filmat in mai multe parti. http://www.cinemarx.ro/......26248.html

| MeConstantine a răspuns:

Deci sunt cam patru posibilitati:
Tomb Rider - dar cred ca iti aminteai de angelina
McGuyver
Indiana Jones
si mai este unul care imi scapa care au fot trei astfel, gata mi-am amintit mumia.