| RockOnGals a întrebat:

Voiam sa va intreb daca se mai uita cineva la Colbert Report. Am intrebat mai multa lume insa in zadar...Mie mi se pare ca e foarte amuzant. Voiam doar sa vad daca mai sunt urmaritori.

Răspuns Câştigător
| KhludCiprian a răspuns:

Da. Si Jon Stewart e la fel de amuzant:
https://www.youtube.com/watch?v=uX-Aldx-LM0

| RockOnGals explică (pentru KhludCiprian):

Il stiu pe Jon Stewart dar prefer sa ma uit la cobert Report. Oricum Hip Hip Ura, pentru echipa noastra!

6 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Şi eu. Şi eu!

P.s.: Sherlock is the best TV show ever.
big hug

| RockOnGals explică (pentru Pricked):

O Doamne! Ma bucur atat de tare! Si btw ador numele tau de utilizator!

| Pricked a răspuns (pentru RockOnGals):

Eu îţi ador avatarul. http://postimg.org/image/m14gvuryb/

Hop, mă duc să-l schimb şi eu.

| KhludCiprian a răspuns:

S Colbert incearca sa parodieze republicanii (sau mai exact cum zice el: conservativii). Jon e "neutru" desi ataca republicanii (cel mai des) nu o face prin a imita republicanii.

Ambii sunt amuzanti dar in mod diferit
winking

| RockOnGals explică (pentru KhludCiprian):

Stiu, mi-am dat seama, oricum primii 11 ani din viata i-am petrecut in America iar parintii mei sunt niste republicani(sau cum isi spun chiar ei cateodata, conservativi) inraiti, iar eu le urmez conceptiile. Oricum de asta mi se pare foarte amuzant sa ma uit la Stephen, iar cand am timp ma uit si la Daily Show. Si foarte amuzant videoclipul pe care mi l-ai trimis