| costica300 a întrebat:

Buna! Vreau sa aflu numele unui canal de Youtube pe care-l urmaream acum cativa ani. Erau doi baieti care faceau video-uri pe o banca din fata blocului lor, unul dintre ei era brunet si avea mustata (aveau in jur de 17 ani cred). Faceau parodii, raspundeau la comentarii si imi amintesc ca aveau o melodie legata de gem de prune, nu sunt sigura totusi. Va rog sa ma ajutati sa-i gasesc.

1 răspuns:
| Anndreearalucaaa a răspuns:

De ce sa te tai la 13 ani? Suferi dupa cineva? Sau din cauza anturajului, ai vazut si faci si tu la fel