| Oana_5036 a întrebat:

Vreau sa imi recomandati si mie niste seriale in afara de Pretty Little Liars si Gossip girl...

10 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Glee,Modern Family, How I Met Your Mother, Raising Hope.iar daca iti place dialogul destept si nu actiunea iti recomand Mad Men...

| pwp a răspuns:

The Vampire Diaries love struck
e cel mai tare serial!

| LolaKissTheGirl a răspuns:

The Vampires Diares love struck

| TwixulDrept a răspuns:

Hellcats. e ff tare :X Cu majorete

| Lolololalali a răspuns:

The Vampire Diaries
Supernatural
Spartacus:Blood and Sand
Spartacus:Gods of the Arena
Criminal Minds
Prison Break
Family Guy

| MasterOfDisaster a răspuns:

Depinde ce seriale iti plac... fetele gilmore pe diva universal la ora 20. in mintea ericai ora 21.tot pe diva universal,
la ora 18 de obicei este inger intunecat e axn, da cum vine saptamana pastelui.se schimba programele
pe axn sunt multe seriale politiste,ncis:ancheta militara, minti criminale, csi:new york criminalistii astea sunt despre politai care rezolva cazuri,
joan din arcadia-o fata care vb cu dumnezeu.
app majoritatea nu sunt sambata si duminica.

| Curiosu a răspuns:

Seriale de genu sunt cu zecile... oricum nu e treaba mea ce urmaresti tu...Gilmore Girls, Greek, 90210, 10 things i hate about, One Tree Hill.

| ioanaabt a răspuns:

Dexter, Chuck, Heroes, House big grin

| elynasv a răspuns:

Iti recomand the vampire diaries-mortal, o sa-ti placa sigur! big grin

| annyeanna01282 a răspuns:

The Vampires Diaries