| cataynna a întrebat:

Vreau sa incep un serial asiatic (corean). Acum cativa ani doar la seriale asiatice ma uitam insa am facut o pauza destul de lunga. Imi puteti recomanda un serial asiatic frumos?

Răspuns Câştigător
| WhiteLife a răspuns:

It's ok not to be ok, The king eternal monarch.
Poti intra pe My drama list si sa le sortezi in functie de nota. Au si o scurta descriere si e usor sa te orientezi inspre ce iti place.

2 răspunsuri:
| Bariel a răspuns:

Vagabond, primele episoade sunt mai slabe (parerea mea) dar dupa devine foarte fain, foarte amuzant, drama, intriga si mister

| Crescent a răspuns:

Daca vrei ceva romantic si de comedie, poti sa incerci Meteor garden