| anonim_4396 a întrebat:

Buna happy Vreau sa ma duc maine la Harry Potter şi Talismanele Morţii: Partea II dar eu nu am vazut numai prima parte din Harry Potter şi Talismanele Morţii, pe celelalte nu le-am vazut happy, intrebarea este... au vreo legatura celelalte filme cu Harry Potter şi Talismanele Morţii? Adica as intelege filmul fara sa ma fi uitat si al celelalte?

mulltumesc :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toate misterele sunt dezlegate in aceasta ultima parte. Iar acestea tin de filmele precedente. Toate! Daca vrei sa intelegi povestea atunci iti recomand sa vezi mai intai filmele precedente cu atentie. Filmul va rula multa vreme in cinematografe asa ca nu trebuie sa te grabesti!
Daca vrei doar spectacol...atunci te poti duce de acum! Filmul impresioneaza din toate punctele de vedere. Excelent! Unul dintre cele mai bune filme din toate timpurile.

1 răspuns:
| BAIATUL110 a răspuns:

La*