| CGtina5533r6 a întrebat:

Buna! Vreau să mă uit la inima de tigan si pana acum era gratis pe pro tv plus iar acum costa bani, pe Voyo am văzut foarte multe recenzii proste despre aplicatie si nu vreau sa dau bani degeaba.
A folosit cineva Voyo? merita?
Stiti alta aplicație unde pot să văd? Chiar dacă e gratis sau costa bani nu conteaza

Răspuns Câştigător
| DarthNiger a răspuns:

Pe Voyo gasesti toate episoadele, insa gasesti si pe Youtube dar nu sunt la calitate asa buna.

1 răspuns:
| CGtina5533r6 explică (pentru DarthNiger):

Stiu de yt dar nu-mi place sa le vad asa
La voyo am văzut multe recenzii urâte si vreau sa stiu daca chiar asa e sau merită să dau bani