| Rx5hnS a întrebat:

Vreau sa merg cu niste prietene la film la IT 2 si nu mai stiu o chestie. E nevoie de buletin sa intri la un film 16+?

11 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Nu.

| Bizon95 a răspuns:

La "Oh, Ramona" care era marele film cu secz (dar in care nu ai vazut nimic nud, numai "implicatii") jumatate din sala avea EVIDENT sub 15 ani

adica: nu sta nimeni politie la cinema

| Yurisa a răspuns:

Cred ca depinde cine e la cinema. Eu sunt majora si m-au intrebat daca am peste 15 ani sa vad un film...

| Rx5hnS explică (pentru Yurisa):

Problema e ca cineva din grup nu are 16 ani. Poate nu o primeste or something?

| alex495 a răspuns:

Daca te vede sub 16 ani iti cere. Imbraca te mai matur nu stiu

| Ineys a răspuns (pentru alex495):

Sa-si lase barba mai mare zic eu.

| alex495 a răspuns (pentru Ineys):

Eu am barba si n are nimeni tupeu sa ma intrebe cati ani am in cluburi sau cazinouri laughing. Ca fata eu m as imbraca mai provocator" putin.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ineys):

Ea este fată, unde sa si lase barbă la plaughing

| patrik986 a răspuns:

Nu cred ca iti au treaba, adica am fost cu cativa colegi sa ne uitam la The Nun si nu ne a cerut nimeni buletin sau cevalaughing

| BogdanM275 a răspuns:

Nu ai nevoie.

| Stefan_Bogdan_1998_hL4f a răspuns:

Incearca sa te machezi altfel incat sa rati peste 16 ani...

dar banuiesc ca nu prea ar fi nevoie, judecand dupa imaginea de profil...
daca este al tau?