| andy14 a întrebat:

Buna vreau sa pun 4 filme pe DVD+R prin nero 6 si amo apare video_ts si audio_ts incerc sa pun la video_ts si nu ma lasa ce trebuie sa fac sa imi mearga? Ami trebuie repede pentru diseara.

Răspuns Câştigător
| robert35 a răspuns:

Pai un dvd-r are 4.7gb asa stiu eu depide de formatul filmului ex divx 700 800 mb etc acum tu trebuie sa te ancadrezi an spatiul permis de dvd ai 4 filme nu trebuie sa depaseaca spatiul cd adica 4.6gb si cand pui filmele stii cum se face dai make data cd dvd pui filmele atialegi vireza cu care sa ruleze dai burn si astepti bafta