| kekekekekeke a întrebat:

Vreau si eu o lista cu cat mai multe seriale coreene! Cele mai multe primesc funda sau ma rog ce se da pe site-ul asta! Va multumesc!

5 răspunsuri:
| GeorgyGirl a răspuns:

Giuvaerul palatului, legendele palatului doi barbati pentru o soarta,legedele palatului kim suro regele de fier, legedele palatului printesa ja myung, legendele palatului printul jumyong, legendele palatului amanta regelui, legendele palatului concubina regelui, legendele palatului doctorul hur jun, legendele palatului furtuna la palat, legendele palatului gyebaek

| Bijutierul1 a răspuns:

Uita-te pe programul tv. la TVR 1 cred ca au ceva contracte cu coreenii, baga numai seriale de la ei!

| NELLSON a răspuns:

Zeul Razboiului este dat pe TVR1
De Luni pana Vineri la ora 17:40
Si reluari de la ora 12:25 parca pana la ora 13:00 bafta!

| AdyYingYang a răspuns:

A man called god,City Hunter,Jumong,The kingdom of the wind,Heartstrings,I miss you,Dr jin,Bridal Mask,Beethoven virus,Five fingers,Prince hours,Strongest Chil Woo,Dae Mul,Guilty,The warrior baek dong su,Nice guy,Bad guy,Dream high, Hard to say i love you, You're beautiful.I'm sorry i love you, A love to kill, 49 days. sper ca te am ajutatbig grinhappy. Funda?happybig grin

| YooSeungHooSaranhe a răspuns:

Resurrection, Yi san, A Man Called god, Full house take 2, Secret garden, K-POP - The Ultimate Audition, Personal Taste, Heartstrings ♥, 49 Days, Shining Inheritance, The Thorn Birds, Dream High 1, 2, Boys Over Flowers [hana yori dango (varianta japoneza)] Playful kiss, City Hunter, The woman who still marry, Princess man, A Millionaire's First Love, Rich man Poor woman (drama japoneza), A gentleman's dignity, toate astea deja le-am vazut dar daca mai ai nevoie poti intra pe "blogul lui aniola" si in dreapta jos este o lista cu foarte multe filme coreene (aproape toate) sper ca te-am ajutat.happy