| Mariana_Mari_1998 a întrebat:

vreau si eu sa imi dati cateva filme de comedie. Eu am tot cautat si nu prea am gasit cine stie ce... Gen cu adolescenti care se duc la liceu si fac tot felul de lucruri tampite. happy am vazut unul acum cateva zile si mi-a placut ideea.

Răspuns Câştigător
| Bertan a răspuns:

1.American Pie(Toata seria)
2.Van Wilder(1 si 3)
3.Not Another Teen Movie
4.Scary Movie(Toata seria)
5. Dumb and Dumber
6.40 Yead Old Virgin
7.Project X
8. Tucker and Dale vs Evil(e o comedie neagra la care razi de faci pe tine! iti recomand sa il vezi pe asta prima data)
9.Little Man
10.John Die at The End
11. Dude Where is My Car?
12.Let's Be Coops
13.The Hangover(Toata seria)
14.Big Stan
15.The Animal
Sper ca te-am ajutat! Acum ca sa te ajut si mai mult, dint toata lista iti recomand sa incepi cu:-Van Wilder(part.1 si 3)
-The Hangover(3 parti)
-Tucker and Dale vs Evil

Sper ca te-am ajutat si vizionare placuta!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.google.ro/......Https?/url

| adolescenta258 a răspuns:

-Ronal Barbarul- e in desen animat da razi pana faci pe tine... de exemplu eu asa am facut big grin
-EuroTrip