| qxeenbee a întrebat:

vreau si eu sa stiu daca in Naruto Shippuden Sakura se alatura Akatsuki. Asa e?

Răspuns Câştigător
| AllyLove a răspuns:

Sakura nu se va alatura in Akatsuki crede-ma ca nici in manga nu apare, iar manga e cu mult inaintea animeului, plus ca am citit intr-un interviu a lui Kishimoto ca manga se apropie de sfarsit, iar pana acum nu exista niciun semn cum ca Sakura se va alatura si plus ca n-are niciun motiv.

4 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Nu cred ca Sakura se va alatura.

| Ovidyu54 a răspuns:

Akatsuki nici nu mai exista au murit toti, si oricum sakura nu e destul de puternica pentru akatzuki

| Ovidyu54 a răspuns:

Akatsuki nici nu mai exista au murit toti, si oricum sakura nu e destul de puternica pentru akatzuki.

| soaitamarius a răspuns:

Pai deocamdata nu in Romania am gasit pana acum 255 ep cu sub in ro dar mai apar ep. Deocamdata nu s-a alaturat Sakura in Akatsuki si nici nu cred ca are de gand. FUNDA?