| bobo_1088 a întrebat:

vreau si eu un film romantic cu adolescenti love struck

numai sa nu fie drama big grin

MULTUMESC! :* :* :*

3 răspunsuri:
| RфZaημtzα a răspuns:

Un film destul de romantic este ''Intoarcerea la laguna albastra''.E super.Chiar ieri l-am vazut.Ti-l recomand cu toata caldura.Ai sa-mi multumesti.Revin-o dupa ce il vizionezi si mai vorbim.

| Criiss16 a răspuns:

Pai stiu multe, dar am sa-ti spun unul pe care l-am vazut recent.Cred ca e cam vechi filmul, dar mi-a placut.

Bring It on fight to the finish.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 1000 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs