| Anonim97695333thf a întrebat:

Vreau si eu un rezumat la sezonul 6 din The Vampire Diaries (Jurnalele vampirilor).

2 răspunsuri:
| iwefgOficiall a răspuns:

Eu la vizionat acum mult timp dar mi-a placut pana la urma se despart si raman doar cativa in serial nu mai stiu ce intorsatura ia serialul acolo!

| Anee1667 a răspuns:

Bonnie și Damon sunt pierduți în altă lume.
Pentru că Elena credea că aceștia sunt morți, îl convinge pe Alaric să îi șteargă amintirile pentru a nu se mai confruntă cu durerea pierderii.
Caroline descoperă că are sentimente pentru Stefan. Mama acesteia va muri de cancer.
Ambii se vor întoarce și Bonnie și Damond.