| Anonim97695333thf a întrebat:

Buna, vreau si eu un rezumat la sezonul 8 din The Vampire Diaries (Jurnalele vampirilor)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rezumatul e disponibil pe wikipedia, dar nu în română, în engleză. Fiecare episod e rezumat pe scurt.

https://en.wikipedia.org/wiki/The_Vampire_Diaries_(season_8)

De ce vrei rezumatul, mai exact? Ți l-aș face eu, dar nu prea îmi amintesc faptele de la primul episod la ultimul. Însă aș putea să înglob ceva cu ajutorul paginii de pe wikipedia, dacă nu te descurci cu engleza.

| Denisa730 a răspuns:

Mai bine te uiti tu pentru că din rezumat o să-ți iei spoiler cel mai probabil Dar dacă nu te deranjează spoilerele îți fac eu un rezumat

| AlexandraER a răspuns:

Moare Stefan