| Rukhsandra a întrebat:

Vreau si eu un serial la care sa ma uit... Fara PLL,TVD,teen wolfs,secret circle,greys anatomy,neveste disperate,house, saving hope, Gossip girl si altele de gen laughing) (le-am vazut pe toate ). fundita celui mai bun raspuns

13 răspunsuri:
| AndreiGabi a răspuns:

Breaking bad, Supernatural...

| κλάους a răspuns:

Game of Thrones (genial! MAi ales daca iti place sa citesti si carti big grin)

American horror story

Supernatural

La toate de mai sus o sa apara cate un sezon anul acesta, la Game of Thrones anul viitor.

| EvangelineLovin a răspuns:

Happy endings, cougar town, teoria big bang, one tree hill.

| 404namenotfound a răspuns:

Incearca serialul Supernatural. Dupa primele episoade vazute intelegi mare parte din el si sunt sigur ca iti va placea. Sunt 7 sezoane, a cate 22 episoade.

| Rukhsandra explică (pentru 404namenotfound):

M-am uitat si la Supernatural big grin

| Andreea987654321 a răspuns:

MASH 4077

| drhotzu a răspuns:

CE GEN!
de unde sa stiu ce gen de film iti place?
sa ghicesc in bilutele mele de cristal? pe bune! daca iti spun un serial homoerotic? nu o sa iti placa nu? deci revino cu un gen si o sa iti spun 5 seriale la care se merita sa te uiti!

| Rukhsandra explică (pentru drhotzu):

Sincer nu am un gen preferat happy Ultimul serial vazut a fost the Mentalist

| drhotzu a răspuns (pentru Rukhsandra):

Aham! pai atunci fix in genul mentalist eu ma uit acum la White Collarwinking este genial!
un alt serial tare este weedswinking
si daca vrei ceva clasic mergi cu MASH 4077winking (o data la 4 ani il revad big grin)
mergi pe astea si daca nu iti mai spun si altelewinking

| alexutza071 a răspuns:

Salut! poti urmari "juramantul" e un film de dragoste sau "laid to rest" e de groaza sau noaptea rechinilor 3d" e de graza si asta.Si ar mai fi unul."ruinele" sper sa iti placa.vizionare placuta

| myuser a răspuns:

Game of Thrones(Urzeala Tronurilor)

| andeandreea97 a răspuns:

True bloodwinking

| Rukhsandra explică (pentru andeandreea97):

Aaa. nu imi place laughing) am incercat de 3 ori sa am uit happy