| Wizard68 a întrebat:

Vreu sa aflu un film.Erau un grup de adolescenți care se filmau când intra intr-o casa pustie dar în casa era un om cu o masca. La urma el este dus la spital mort de el deschide ochii.

6 răspunsuri:
| BadBunny a răspuns:

I see no Evil 2 se numeste.

| Wizard68 explică:

Nu este I see no evil. Dar Mersi de răspuns. Era un grup de vreo 6 adolescenți jurnaliști care intrau în casa în seara de hallowen.

| Wizard68 explică (pentru Wizard68):

El purta o masca smiley.

| Wizard68 explică:

Bună am găsit filmul era halloween resurrection 2002.Mulțumesc oricum de răspunsuri.

| Pisikutza2005 a răspuns:

See no Evil, sunt 3 filme. Le recomand pe toate 3, sunt foarte bune.

| Sn4k3 a răspuns (pentru Pisikutza2005):

Ar fi misto sa-l faca si pe al treilea, dar deocamdata sunt 2.