| pit0nul99 a întrebat:

Am 2 conturi de Facebook cu acelasi numar de telefon. Cand ma loghez imi intra pe unul din conturi. Nu pot face nimic sa-mi schimb la acel cont numarul de telefon ca sa pot sa le folosesc amandoua?

5 răspunsuri:
| charleslouboutin a răspuns:

Nu poti avea doua conturi de facebook cu acelasi numar de telefon. In momentul in care setezi numarul pe al doilea cont, iti dispare de la primul.

| pit0nul99 explică (pentru charleslouboutin):

Pai da. Mi-a disparut de la primul. Acum cum ma pot loga la primul?

| charleslouboutin a răspuns (pentru pit0nul99):

Cu emailul si parola, evident. Daca vrei iar chestia aia cu sms-ul, trebuie sa bagi alt numar de telefon.

| pit0nul99 explică (pentru charleslouboutin):

Nu pot intra pe primul. Cum bag pe al doilea alt numar de telefon?

| D123545 a răspuns:

Ca sa le ai pe amândouă nu cred ca poți, dar Dacă vrei sa îl recuperezi pe cel vechi, poți sa îl ștergi definitiv pe al doilea, iar după 14 zile, când se șterge, vei putea intra pe cel vechi.