| elizzu a întrebat:

am o intrebare... Am reusit sa pun un video pe youtube, insa ce pot face daca acest video are si subtitlare, ea fiind separata de video. La mine in pc, videoul citeste si subtitlarea si este totul in regula, dar eu tin ff mult sa pun video-ul pe youtube cu subtitlare cu tot, ce pot face? Cum procedez, tinand cont ca videoul fiind pus, nu a aparut cu tot cu subtitlare crying. Scz daca am fost neclara.

Răspuns Câştigător
| Ciprian16 a răspuns:

EI bine ca sa te ajut trebuie sa iti spun ca atunci cand pui filmul pe youtube iti apare sal editezi ai mai vazut pe unele video-uri ca mai apare cate un scris!
Ei bine acel video a fost editat [sau facut modificari cu programul dp youtube] de catre cel care la pus asa ar fi trebuit sa faci!
Aveai ceva de muncit dar... in fine sper ca ai inteles. ok! bafta multa la urmatoarele videouri!