| Dragonisgaby a întrebat:

Buna ziua!
Am vazut un film acum ceva timp si nu mai stiu cum se numeste...
Era vorba de o fata ce nu putea sa iasa in lumina soarelui, geamurile casei ei erau date cu banda, ma rog acoperite.
Si intalneste un baiat ce iese noaptea cu el, se indragosteste de el etc.
Si parca la final a aflat ca are ca problema ceva si o sa moara orice ar face.
E de dragoste chiar foarte fain.
Daca ma puteti ajuta, multumesc happy
Nu e romanesc si e undeva dupa 2010, din cate imi aduc aminte.
Si actrita principala era o adolescenta blonda parca.

3 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Midnight Sun (2018)
https://www.imdb.com/title/tt4799066/
Bella Thorne e putin cam prea HOT ca sa fie material romantic, dar filmul asta chiar a reusit sa ma impresioneze serios... am plans!

| Alesia1234 a răspuns:

Midnight Sun cred ca se numeste filmul.E pe Netflix.