| Bianche23 a întrebat:

Buna ziua as avea si eu o intrebare, de ce numai se difuzeaza INIMA DE TIGAN la Tv? si unde as putea gasi episodul 89 din inima de tigan? nu am gasit episodul pe google, l-am cautat... DAU FUNDAA :* multumesc.

Răspuns Câştigător
| BlueEyes16 a răspuns:

Se difuzeaza, dar numai de luni pana vineri.Ai aici episodul 89:http://www.youtube.com/watch?v=xVRaqJUBlpI.

| Bianche23 explică (pentru BlueEyes16):

Nu asta este episodul p asta l-am gasit si eu dar nu este asta mersi oricum. :d

2 răspunsuri:
| fgsdfgdfgdsfgfd a răspuns:

Heyy! A inceput de vreo 2 luni serialul iar! In fiecare seara de la ora 8 jumate pe Acasa nu stiu chiar la ce ep. suntem dar la vreo 40 cred happy