| Kazimirk a întrebat:

Caut un film al carui nume nu mi-l amintesc. Ca indicii imi aduc aminte doar scene din film. Daca recunosteti scena si stiti numele filmului, va rog sa bagati si un link cu filmul sau macar numele filmului.
Indicii: Filmul incepe cu un grup care lucreaza intr-un studio de radio. Un timp primeste un vinil si decide sa-l puna in direct la radio. To ce se auzea de pe vinil erau doar niste sunete ciudate cu o linie melodica si mai ciudata. Aceasta "melodie" ajunge in topul saptamanei. Efectul sunetelor de pe vinil era vrajirea ascultatorilor. Printre care si o tipa care lucra la acel radio. Mai tarziu se dovedeste ca vecinele de bloc ale tipei sunt vrajitoare si ca ele au trimis vinilul si totul era planuit pentru a o vraji pe aceasta tipa.(blonda care statea intr-un apartament mic). Mai tarziu tipa ramane vrajita intr-un scaun parca paralizata. De ce ea? Pt ca a fost aleasa sa il nasca pe Satan. In final tipa il naste pe satan in trup de miriapod. Intr-o ultima scena tipa este imbracata in maica domnului cu miriapodul in brate(satan) si vrajitoare care se inchina ei. Aceasta actiune se intampla intr-o sala de teatru sau film... Nu-mi aduc aminte exact. Mai sunt si scurte scene neclare cu o sala mare plina de tronuri unde stau niste barbati cu masti pe fata in costume, masturbandu-se. In capatul camerei sta satan pe un tron, masturbandu-se si el...
Poftimlaughing) stiti filmul? P.s. Este un film vechi sau poate asa parea...

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Lords of Salem (2012)
https://www.cinemagia.ro/filme/the-lords-of-salem-570981/