| cosmin_3538 a întrebat:

cei care cunosc Percy Jackson si Olimpienii, stiti cumva daca este film Furia Titanului, primele doua le-am vazut, si as vrea sa vad continuarea =).

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Se spune ca prin octombrie 2015 sau in 2016, dar nu se stie sigur daca va mai continua, deoarece actorii sunt prea mari acum (asa scrie pe un site ), dar eu zic ca o sa mai continuie.

| cosmin_3538 explică (pentru Sn4k3):

Pe ce site mai exact ai vazut?

| Sn4k3 a răspuns (pentru cosmin_3538):

Scrie si tu Percy Jackson 3 si o sa vezi, dar trebuie sa stii engleza, deoarece toate sunt in engleza.