| Valentin_Vali_1998_1858 a întrebat:

Bună ziua, mă poate ajuta cineva cu niște filme bune de Crăciun? Vreau să fie genul comedie de adolescenți sau normal cum ar fi Office Christmas Party!

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Let it Snow (2019), The Night Before (2015), Christmas Break-In (2018), Santa Girl (2019), Christmas Cupid, A Christmas Prince" (2017),The Holiday Calendar (2018)
Alege si de aici:
http://www.esquire.com/......s-on-hulu/

| Bizon95 a răspuns:

Is a wonderful Lifewinking

| Sonia822 a răspuns:

Singur acasa laughing)))))) Nu dai gres

| brokxy a răspuns:

Uita-te la tv pe DIVA sau Happy channel acolo baga filme noi de Craciun mereu. Dar toata ziua 24/24 sunt pe Diva
UIte ca sa iti faci o impresie https://www.cinemagia.ro/program-tv/diva/
Da stiu ca genearatia asta nu se mai prea uita la tv dar macar incearca lol

| Geaninapink99 a răspuns:

Da. The knight before Christmas(2019)
The Christmas contract(2018)
A christmas prince: a royal wedding(2018)