| Cortex a întrebat:

Pot sa editez subtitrarea in timp ce vizualizez un film? Folosesc bs player si vreau sa fac in asa fel incat subtitrarea pe care o folosesc sa apara cu o secunda mai tarziu.

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Foloeste CTRL + sageata stanga sau CTRL + sageata dreapta pentru mai tarziu sau mai devreme. Subtitrarea nu o sa fie salvata, deci de fiecare data cand deschizi filmul va trebui sa faci asta.
Ai putea sa te duci pe http://subshifter.bitsnbites.eu/
sa introduci subtitrarea respectiva si sa adauci un delay de 1 sec.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.tpu.ro/......bs-player/