| EvM a întrebat:

Revin cu inca o intrebare despre un film...
Era inainte la tv un serial SF cu un grup de tineri care calatoreau prin univers, pe diferite planete si as vrea sa ma uit din nou la el insa nu mai stiu cum se numeste...
Ceea ce imi mai aduc aminte din serial este ca intr-un episod s-au dus pe o planeta inghetata unde erau niste monstri uriasi si inca un episod in care erau pe o planeta, intr-un lan de flori si au aparut niste albine, viespi uriase...
Daca cineva stie despre ce serial este vorba va rog sa-mi spuneti, ofer funda pentru raspunsul corect.
Multumesc si o zi frumoasa tuturor!

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cam prin ce an l-ai vizionat? Pe ce canal TV?

| EvM explică (pentru floresdemayo):

Pfff....cam prin 2007-2008 happy pe TVR1

| DemonicSoul a răspuns:

Cel mai probabil e Doctor Who. Îl făceau pe TVR.

| DemonicSoul a răspuns:

Cel mai probabil e Doctor Who. Îl dădeau pe TVR.

| EvM explică (pentru DemonicSoul):

Nu e, Doctor Who am vazut intreg serialul. aici in afara calatoriilor pe alte planete actiunea se petrece pe o nava