| 666SATANA666 a întrebat:

Buna ziua/seara tuturor! As dori, daca se poate, o lista cu filme psihologice, foarte bune, care sa se asemene ca stil cu filmul "Inception". Imi plac foarte mult filmele psihologice, dar chiar nu am mai gasit un film asemanator, care sa ma faca sa imi pun intrebari de la inceput pana la final in legatura cu actiunea prezentata si ceea ce se intampla cu personajele pe parcurs.
Va multumesc!

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

The sixth sense
The silence of the lambs
The ninth gate
Inchisoarea ingerilor
The prestige
The english patient

| Anonimuserr a răspuns:

Identity
The Strangers
the machinist
A tale of two sisters
the machinist

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

The jacket
Dream house

Ah, sunt atat de multe, nu mai stau sa scriu acum

| Ragnarøk a răspuns:

The jacket
Donnie Darko
Shutter Island
Mulholland drive

Vizionare placuta.

| 666SATANA666 explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri! Nu voi declara niciun raspuns castigator deoarece toate sunt filme interesante happy

| BulgarasH98 a răspuns:

Lie to me...