| Marjanovic_Alexandru_1998 a întrebat:

Vreau să vă întreb dacă știți cumva de un serial care rula mai demult pe televizor...prin 2002-2005...Nu mai știu exact, dar țin minte că era o familie normală cu excepția băiatului care nu era născut pe cale naturală, ci era un fel de fenomen în acel serial. Mai mult despre el se vorbea. Și mai era și un calculator foarte mare în casa familiei, la subsol, care era atât de performant încât trăia și vorbea cu membrii familiei. Un singur nume mai țin minte (și nu știu dacă e corect) Sara Jane, cred că era mama băiatului. CARE SUNTEȚI MAI BĂTRÂNI AȘA, TREBUIE SĂ ȘTIȚI, MULȚUMESC

6 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Laboratorul lui Dexter?

| Gizăz a răspuns:

E ce-a spus Catalin mai mult ca sigur. Vezi ca e spin off dupa Dr Who. S-ar putea sa iti placa si ala.

| Bizon95 a răspuns:

Multumim din suflet ca ne faci batrani
mai ales cand ceri ajutor

MUCOSULE big grin

| Marjanovic_Alexandru_1998 explică (pentru Bizon95):

Mă refeream la cei care sunt de vârsta mea, și eu am 20 de ani, dar nu-mi mai aminteam serialul. Dacă ai vreo 60-100 de ani și comentezi pentru că te simți atacat așa de nicaieri (că doar eu pentru Bizon 95 am postat) asta e o cu totul altă poveste.

| Bizon95 a răspuns (pentru Marjanovic_Alexandru_1998):

Nu ma simt atacat, stai calm, doar observ, si... SPER ca si tu inveti ceva din asta, poate cei care stiau nu ti-au raspuns pentru ca i-ai facut batrani, si (spre deosebire de mine) nu au zis nimic tot d'aia tongue