| Bulboacă10Teo a întrebat:

Vreau să văd un film care nu este disponibil online iar cu descărcatul nu le am deloc nici măcar nu știu ce aplicații îmi sunt necesare sau care sunt bune. Cum pot proceda?

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

E usor sa descarci, trebuie sa iti instalezi programul ala care incepe cu ut (nu am voie sa spun aici) si sa cauti fisiere care incep tot cu t...
Sau si mai bine, daca ai cont sau stii pe cineva care are cont pe renumitul site f i l e... (nu am voie sa spun nici asta), acolo gasesti orice.

| Catrice a răspuns:

Cauți pe cineva care se pricepe la descarcat.
Dar dacă filmul nu e online, nu are de unde. Doar un hacker care sa intre pe serverele producătorilor și sa îl fure.