| Darysan a întrebat:

Bună, credeți ca imi puteți da niște idei de seriale anime? Nu mai am idei la ce se ma uit după ce termin jujutsu kaisen sad
Ps: sunt la ep 23
Intrebare: care este animeul vostru anime și care este pers vostru fav din acesta? ^-^

6 răspunsuri:
| Werrich a răspuns:

Da, uite câteva

12. Dororo
11. Soul eater
10. Kamisama Kiss
9. Kyokou Suiri
8. Black Clover
7. Yuu Yuu Hakusho
6. Kimetsu no Yaiba
5. Naruto
4. Kiseijuu: Sei no Kakuritsu
3. Hunter x Hunter
2. Tokyo Ghoul
1. Bleach

| Adrian5575 a răspuns:

Mie mi-au placut tonikaku kawaii, a silent voice, tokyo ghoul, naruto, i want to eat your pancreas, 7seeds, hajimete no gal, plastic memories si mai sunt si altele.

| TOOL a răspuns:

Incearca anime-uri mai lungi sau citeste manga la JJk, eu citesc la Mushoku Tensei deocamdata si sincer ma omoara asteptarea laughing).
Anime-uri mai lungi :
Monster
D-Gray Man
Yu Yu Hakusho
Fate/Stay series
HUNTERxHUNTER
Slam Dunk

| Darysan explică (pentru TOOL):

Hmm cred ca nu prea sunt atât de populare de aici stiub doar hunter x hunter dar nu-i nimic o sa ma uit la fiecare în parte poate o sa îmi placă! big grin

| Imacerealkiller a răspuns:

Poti sa incerci: - MHA
- The promised neverland
-Kakegurui
-Attack on Titan
-Death note
-Violet evergarden
-Charlotte
-Jojo's bizzare adventure
-One-punch man
- Naruto
-Guilty crown
-tokyo ghoul
-Vampire knight
-No game No life
-Code geass
-Taradora
-One piece
-Fairy tail
-Demon slayer
-Haikyuuu
Ti-am dat animeurile la care m-am uitat eu, si mi s-au parut interesante?

| Darysan explică (pentru Imacerealkiller):

Super idei unele de aici le am și terminat! Mulțumesc ^-^