| anonim_4396 a întrebat:

Bunaaaa! Am nevoie de voooi! Am vazut un film acum ceva ani si m-a marcat, dar am si defectul de a uita repede filmele crying o sa scriu tot ce imi aduc aminte, poate am noroc, ca vreau sa il revad neaparat! Deci, filmul stiu ca incepe ddirect cu o imagine cu o explozie, care cred ca are legatura cu toata povestea filmului, arata cum moare actorul la final, cred. pe parcursul filmului acesta se indragosteste de o ea si ea ramane gravida, insa el dispare, cred ca intr-o misiune, ea nu mai are niciun semn de la el, crede ca a murit, iar la sfarsit copilul se imbolnaveste si am impresia ca are nevoie de transplant de inima sitrebuie sa gaseasca donator compatibil si cand gaseste, o cheama pe mama copilului la spital si ii zice ca a gasit si cand cere sa ii zica numele, isi daseama ca este chiar sotul ei, care tocmai murise intr-o misiune si isi da seama ca l-a pierdut insa inima lui va bate prin intermediul copilului happy va rog ajutati-maaaaaa! Sper sa stie cineva. Multumesc!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ori seamănă, ori e chiar ceea ce cauți:
The Best of Me (2014)
http://www.imdb.com/videoplayer/vi3189746713

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

INtreaba-ti parintii, ca noi nu stim ce ai vazut tu.
Ori, pune mana si scrie pe un caiet, fiecare film pe care-l vezi, in felul asta nu mai uiti!

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru Violleta2022):

Ce raspuns urat din partea unui campion al zilei. A explicat ce trebuie ca sa intelegi ideea prea bine. Transplant de la tata la copil fara sa stie asta decat atunci cand ajunge la spital. Cred ca au vazut destui useri TPU acest film dar tu ai ar trebui sa castigi un premiu si pentru NEcampionul zilei.