| marcatorul11111 a întrebat:

Bunna! imi puteti spune exact cand va fi sezonul 4 din h2o?

6 răspunsuri:
| κλάους a răspuns:

Nu o sa mai fie un sezon 4. Serialul are doar 3, din pacate.

| TheAce a răspuns:

Salut. H2O-Just Add Water s-a incheiat, ruland deja in sindication (reluari). Sezonul 3 a fost ultimul si nu va mai aparea un al 4-lea. Cu toate astea, in toamna va incepe un spin off al serialului. Acesta se va numi Secret of Mako Island, va avea actiunea plasata tot pe insula Mako dar va avea o distributie total schimbata fata de H2O. Vei putea urmari serialul si pe Vplay odata ce va incepe sa ruleze.

| YumiSukinanda a răspuns:

Cand da h20?

| KubetiiOO a răspuns (pentru YumiSukinanda):

La disney channel de la 12 noaptea

| ilincanae a răspuns:

E acum pe disney de la 12 noaptea dar nu stiu ce sezon e... nu mai este ema in el este bella

| marcatorul11111 explică:

Eu stiu ca e pe disney acum e sezonu 3 dar se zvoneste ca va incepe sezonu 4 e adverat?