| Stefy2404 a întrebat:

Buuna!
Care este filmul vostru preferat?
Dar actorul/actrita?

Răspuns Câştigător
| creatza_7914 a răspuns:

The vampires diares
actorul - ian somerhalder, wentworth miller.
actrita - nina dobrev, maite perroni.

sunt favoriti mei.:X::X:X

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Filmul preferat este titanic! pur si simplu este un film prea impresionant ca sa nu iti placa! :. si actorul preferat este jim carrey ...fiindca are un umor unic big grin

| kolcov a răspuns:

Film preferat : Dumnezeu pentru o zi
Actor preferat: Jim Carrey

| scully a răspuns:

Johnny Depp!
Piratii din Caraibe :X

| ingerashmeu a răspuns:

Al meu este filmul AMURG si actorul meu preferat este ROBERT PATTINSON iar actrita mea favorita este KRISTEN STEWART

| Batman_3206 a răspuns:

Actori am multi: Johnny Depp, Tom Henks, Mel Gibson, Richard Gere, Morgan Freeman, Jack Nikolson
Filme m mai multe: Pirati din Caraibe, Troia, Povestea unui Cavale, X-men, Zorro

| PinkuSutoruberii a răspuns:

Final Fantasy VII Advent Children.
Johnny Depp.
:3