| AleeSsandraa a întrebat:

Buuuuna tuturor...Care este filmul vostru preferat?

Răspuns Câştigător
| mariacris98 a răspuns:

"Twilight"

20 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

N-as putea spune ca am unul preferat. Imi plac multe.

| mgtow a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=4gn-J7gFywo cel mai bun film de actiune din istorie.

| Diabolique a răspuns (pentru mgtow):

Cel mai bun film de acțiune este „The Dark Knight", care apropo de întrebare, este preferatul meu.
Numai bine!

| mgtow a răspuns (pentru Diabolique):

Inteleg ca tie ti se pare cel mai bun film the dark knight dar terminator 2 a castigat 2 premii oscar si restul le vezi aici: http://www.cinemagia.ro/filme/terminator-2-judgment-day-861/ a fost cel mai bun film de actiune/science fiction pana in prezent dar acum la cate filme apar si totul devine nou lumea nu mai acorda interes filmelor vechi.

| Diabolique a răspuns (pentru mgtow):

Crede-mă, acord un interes deosebit filmelor vechi, care mi se par de mii de ori mai excepționale decât cele noi. Totuși, când am văzut „The Dark Knight" mi-am călcat pe orgoliu și am recunoscut că ceva nou reușete să bată clasicul. Nu este doar părerea mea, ci și a experților și a criticilor de film http://www.imdb.com/chart/action. Și acesta are 2 oscaruri.
Sper că nu te-am plictisit, o zi faină în continuare!

| cristianorudi7 a răspuns:

Titanic

| Ecou a răspuns:

Gran torino!

| OrdinaryGirld a răspuns:

A was to remember...si filmele narutohappyhee heebig grin

| ReadAllAboutMe a răspuns:

Singur acasa, titanic, Piratii din caraibe cea cu cufarul omului mort.

| AleeSsandraa explică:

Mie imi plac foarte mult Filmele cu Harry Potter, Twilight si desigur Piratii din Caraibe...si o sa incerc sa am uit si la The Dark Knight

| Vasy10 a răspuns:

Piratzi din Caraibe si Spiderman

| Giinger a răspuns:

The Lord of the Rings.big grin

| Sid23 a răspuns:

Labirintul lui Pann. Titanic. Eight Bellow.Limitless.:X

| Kazimir a răspuns:

Jacobs Ladder

| devil1995 a răspuns:

Piratzi din Caraibewinking dar am mai multewinking

| Spankh a răspuns:

Fast and fourious 1, 2, 3,4,5
Si multe altele tongue

| Geo2001 a răspuns:

Singur Acasa...

| Miiira a răspuns:

Buna filmul meu preferat este Pariu cu Viata...al tau?

| daniel11 a răspuns (pentru Miiira):

Ea a spus FILM nu serial

| lolyta15 a răspuns:

Cu siguranta PIRATI DIN CARAIBE.apropo.asta e id -ul meu. putem vorbi pe mess lolita_bubulina